Посадка. Ростуть на родючих, добре дренованих, нейтральних грунтах з додаванням листового перегною. Уникати кислих грунтів. Місце для посадки вибирають сонячне. Глибина посадки - близько 20 см. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. Трубчасті лілії - морозостійкі. Вони не схильні до вірусних захворювань і достатньо стійкі до грибних інфекцій. Квіткова брунька у трубчастих лілій формується поза цибулини - на квітконосних стебел за рік (!) До моменту цвітіння. Тому в разі пізніх заморозків лілії можуть не цвісти. Щоб захистити лілії від поворотних заморозків, їх вкривають утеплюючими матеріалами (напр. Агротекс). Дуже важливий правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботритис). На зиму потребують укриття (достатньо сухого торфу, шаром 15-20 см).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 130 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Трубчасті лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-130 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 79 ₴





