


Лілія Yellow Cocotte Азиатский гибрид 129 Луковицы 1шт. Florium
84,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203433
Як і для всіх азійських і ЛА-гібридів, ґрунт підходить зі злегка кислим середовищем. Також він повинен бути пухким, вологопоглинаючим і родючим (земляна суміш з глини, торфу, піску і добрив).
Місце, на яке буде висаджуватися рослина, перекопують, після чого формують посадкову яму. На дно лунки укладають дренаж для відведення води, після чого її на ⅓ засипають підготовленою земляною сумішшю і поливають водою. Цибулини висаджують на піщану подушку і засипають сумішшю, що залишилась.
Час посадки. Посадка проводиться восени (вересень) або навесні (квітень - травень). Якщо квітка вирощується в контейнерах, то висаджувати можна протягом всього сезону до кінця вересня.
Місце посадки. Лілія Yellow Cocotte віддає перевагу сонячним місцям для вирощування, проте їй також підійде злегка затінене місце. Як і всі лілії, вона боїться протягів і застояної води в ґрунті. Якщо ви плануєте посадити рослину в низині, то необхідно робити велику дренажну подушку, наприклад, з керамзиту.
Глибина посадки. Висаджувати цибулини необхідно на глибину 15 - 20 см в залежності від їх розміру. Посадкова яма викопується глибиною 30 - 35 см.
Догляд. Полив і підгодівля рослини - це два важливі чинники для розвитку квітки і її цвітіння. Підгодовують квітку мінеральними добривами перший раз при посадці та ще два рази в період цвітіння і після його закінчення. Полив бажано проводити в першій половині дня за потреби. Після цвітіння квітконос треба видалити, саме стебло обрізають при підготовці рослини до зими. На зиму цибулини викопують або вкривають органікою / агроволокном в дуже холодних регіонах.
В нашому онтернет магазині можна купити азіатські лілії.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Жовтий |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 84,95 ₴


