Ґрунт для посадки підійде з нейтральним середовищем, родючий, з шаром дренажу з піщаної подушки. Якщо ґрунт важкий і щільний, то спочатку необхідно скопати землю в місці посадки та додати торф.
Час посадки. Висаджувати рослини у відкритий ґрунт треба навесні, приблизно в березні - квітні, в залежності від регіону. Можна посадити ранньої осені.
Місце посадки. Квітка любить рости та цвісти на сонячних ділянках, які не продуваються вітрами. Після обіду воліє сонячні ванни в меншій кількості. Необхідно подбати, щоб ділянка для посадки провітрювалась і на ній не накопичувалося вологе повітря.
Глибина посадки.n style=""> Цибулини саджають на глибину близько 20 см і на відстані 25 см до наступної лунки. При посадці цибулини треба підживити добривами та рясно полити водою. Рослина може багато років рости на одному місці без пересадки.
Догляд. Під час зростання і цвітіння знадобиться вносити добрива в ґрунт, якщо ви хочете отримати гарну пишну квітку. Рівномірні поливи вранці мають велике значення для лілії, бажано лити воду під корінь. В осінній період, після відцвітання рослини, треба обрізати її стебло. Цей гібрид досить морозостійкий і може переносити зиму без укриття. Якщо цибулини на холодний період викопуються, то їх варто обтрусити від землі та розглянути на предмет відмерлих або пошкоджених коренів, видалити їх у разі виявлення. Потім промити під водою, потримати в розчині фундазолу, висушити в тіні та зберігати в ящику, прикривши мохом до весни.
В нашому інтернет магазині можна купити Азіатські лілії.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота дорослої рослини | 90 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Помаранчевий |
| Рід рослини | Лілія |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Махрові лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 90-110 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 84,95 ₴





