Посадка. Суниця росте на відкритих сонячних місцях. Грунт повинен бути родючим, пухким, слабокислим або нейтральним. Перед посадкою суниці грунт готують заздалегідь: видаляють бур'яни, вносять перегній або компост (1 відро на 1 м2 площі), після чого грунт перекопують. Суницю висаджують так, щоб коренева шийка перебувала на рівні грунту. Ширина між рядами - 30 см, між рослинами в ряду - 10-20 см залежно від сорту. Після посадки грунт мульчують. Період посадки - весна або осінь.
Догляд. Догляд полягає - в поливах, підживленні, прополюванні та розпушуванні. Суниця особливо потребує вологи в період формування плодів: починаючи з раннього цвітіння і до кінця збирання врожаю. Не переносить застою води. Підгодовують мінеральними і органічними добривами в міру. Якщо перегодувати - не буде плодів. На одному місці суниця може рости 4-7 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Полуниця |
| Сорт/Гібрид | Соната |
| Тип продукції | Саджанці |
| Життєва форма | Плодові чагарники |
| Колір плоду | Червоний |
| Країна виробник | Україна |
| Ботанічні характеристики | |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Висота рослин | Низькорослі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Саджанці полуниці |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | А-клас |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 15 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 89,95 ₴





