
Капуста Білоголова Атрія F1 середньопізня Семена 20шт. Florium
37,95 ₴
32,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 709023
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Середньопізня капуста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,26 ₴


