Посадка цибулі Ексибішен може проводитися з насіння у відкритий ґрунт, також можна заздалегідь виростити їх на розсаду. Вона може виконуватися у весняний період, коли температура повітря прогріється до +10 °C і не буде заморозків на ґрунті. Ще один спосіб вирощування цибулі - це посадка її під зиму, щоб отримати весняну молоду цибулю. Вона не боїться морозів та добре їх переносить.
Для посадки насіння попередньо замочують у воді. Ґрунт повинен бути легким і пухким, для цього варто змішати ґрунтову суміш з перегноєм, піском, тирсою. Висаджують сорт у підготовлені борозенки на глибину 2 см, але відстань між ними має бути 20 см. Після посадки необхідно засипати борозенки шаром землі та рясно полити. Цибуля позитивно ставитися до мінеральних підживлень.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Найкорисніші овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 36,95 ₴


