Починати вирощування краще в посадкових ящиках. Так у насіння буде більше шансів прорости. Приблизно через 10-15 днів можна висаджувати у відкритий ґрунт.
Для вирощування рекомендується вибрати сонячну ділянку максимально захищену від вітру. Ґрунт підійде пухка, слабокисла, повуглецева.
З догляду знадобиться поливання та підживлення. Цілозі добре реагують на внесення органічних добрив.
Посадка
Посадку в посадкових ящиках варто починати на початку квітня. Насіння потрібно злегка втиснути в ґрунт і накрити склом або плівкою. У разі правильного поливання та регулярного провітрювання проростки виростають здоровими та міцними.
Процес садіння на відкритий ґрунт має такий вигляд:
-
прополіте ділянку;
-
удосконаліть ґрунт перегним і знову прополіте;
-
викопайте заглиблення на відстані 20-25 сантиметрів;
-
положите проростки на дно ямок;
-
засипайте посадковий матеріал землею.
Після ділянки необхідно полити.
Період цвітіння целозий із суміші Пижон починається в липня. Привабливий зовнішній вигляд рослини зберігають до перших заморозків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 11,86 ₴



