Під час посадки слід пам'ятати, що сорт не любить свіжу органіку, а також вимагає збереження оптимальної відстані між цибулинами. Інтервал між посадковим матеріалом повинен бути не менше 10 см.
Час посадки. Оптимальний час для посадки алліума - осінь. Крайній термін висадки сорту - за 20-30 діб до настання холодів.
Місце посадки. Декоративній цибулі важливе сонячне світло, а також родючість ґрунту.
Глибина посадки. У кожної цибулини є індивідуальна глибина посадки. Поглибити посадковий матеріал необхідно на 2/3, залишивши шийку зовні.
Догляд. Алліум поливають звичайною водою, уникаючи її потрапляння на цибулину. Збільшити полив необхідно в посуху, а також в період формування бутона. Сорт чуйний до добрив, але не слід вносити в ґрунт свіжу органіку. Викопування цибулин проводиться виключно для розподілу і пересадки на нове місце.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиумы гігантські |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100-120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 18/20 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 122,95 ₴





