Посадка. Висаджувати хіонодокси потрібно на сонячні ділянки або в легку півтінь. Висадивши її на сонячну гірку, вона зацвіте раніше всіх, в тіні пізніше. Ґрунт любить родючий, добре дренований, повітропроникний, нейтральний (pH 7,0). У кислих ґрунтах і на заболочених ділянках хіонодокса не росте. При посадці рекомендується додати в ґрунт перегній і листяний ґрунт (ідеально принести ґрунт з лісу). У місцях, де ймовірність скупчування талих вод висока - дренаж обов'язковий. У ґрунт цибулини висадіть в кінці серпня - вересні. Глибина посадки 5 - 8 см, відстань між цибулинами 5 см. Ідеальне місце для хіонодокс, альпійські гірки або рокарії.
Догляд. Навесні, під час росту і цвітіння, ґрунт весь час повинен бути вологим. Перезволоження - неприпустимо. Рано навесні потрібно удобрити хіонодокси комплексним мінеральним добривом, або органікою під час цвітіння. Хіонодокса - рослина морозостійка. Укриття потребує тільки в безсніжні морозні зими.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Хионодокса Люцилии |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 12-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 39,95 ₴





