Іфейон Uniflorum висаджують як у відкритий ґрунт, так і в посадкові горщики. Рослина прекрасно росте і просто неба, і в домашніх умовах.
Час посадки. Сприятливим періодом для посадки цибулин Іфейону вважається кінець літа - початок осені.
Місце посадки. Рослина тепло- і світлолюбна, тому необхідно вибирати місце з постійним і хорошим доступом сонячного світла. Ґрунт повинен бути пухким та родючим.
Глибина посадки. Висаджують цибулини Іфейону на глибину близько 5 см.
Догляд. Для того, щоб рослина активно розвивалася і дарувала рясне цвітіння, необхідно забезпечити правильний і помірний режим поливу. Іфейон не терпить застою вологи в ґрунті. Він повинен бути легким і піщаним, оскільки завдання квітникаря - забезпечити максимально природні умови для зростання.
Оскільки рослина теплолюбна, їй досить складно зимувати в суворих умовах. На зиму потрібне якісне укриття, також можна викопувати цибулини та зберігати в темному прохолодному місці протягом усього періоду спокою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ифейон |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 34,95 ₴



