Насіння висівають в спеціальні ящики з пухким ґрунтом. Ґрунт повинен бути зволоженим. Після посіву місткість накривають склом або плівкою. Для проростання необхідно підтримувати оптимальну температуру повітря близько +21 ° С. Також для проростання насіння необхідне світло. Після закінчення весняних заморозків можна виробляти висадку сходів у відкритий ґрунт.
Час посадки. Посадку насіння необхідно проводити взимку. Кінець грудня - початок січня - ідеальний період для посіву. У відкритий ґрунт розсаду висаджують навесні в добре прогріту землю.
Місце посадки. Рослина здатна пристосовуватися до несприятливих умов. Може рости як на світлих ділянках, так і в умовах півтіні. Пухкий, родючий і в міру зволожений ґрунт послужить прекрасною умовою для активного росту рослини.
Глибина посадки. Висівати насіння необхідно поверхнево. При посадці розсади у відкритий ґрунт поглиблювати рослину необхідно не більше ніж на 5 см.
Догляд. Рослина практично не вимагає догляду, крім поливу в посушливу пору року. Режим поливу буде повністю залежати від погодних умов, в яких росте бегонія. Вона здатна до самоочищення - квіти, які відцвіли, опадають, і немає додаткової потреби в їх видаленні. Перед початком заморозків рослину можна викопати та пересадити в горщики для подальшого зростання в домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Бегонія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Вид | Насіння бегонії |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 22,91 ₴





