Маргаритка Бал Роз — високодекоративна дворічна трав'яниста рослина. Кустики заввишки 15-20 см. Суцвіття-кошики великі, діаметром до 6 см. Офарбування квіток рожеве. У відкритий ґрунт насіння висівайте наприкінці червня — липня. Квітять маргаритки рясно, на другий рік після посіву, з травня до ялинки. Рослина має високу морозостійкість. Рясно цвіте тільки на відкритих сонячних ділянках. Легко переносить пересадку навіть під час цвітіння. Прекрасна рослина для оформлення лактози, клумб, бордюрів, садових ваз, балконних ящиків, а також для створення маритянських газонів. Ідеально поєднується з весняноцвітувальними рослинами — тюльпанами, гіацинтами, нарцисами, примулами, незабудками, фіалками.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Маргаритка |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Дворічні |
| Колір | Рожевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння маргаритки |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,06 ₴


