Насіння висівайте на розсаду на початку березня (для отримання раннього та тривалого цвітіння) у ящики з легким ґрунтом. Землісуміш використовуйте легку пористу воду, яка легко пропускає воду. Приготуйте землесмішку з: зухвалої землі, торфу, річкового піску (або іншого великого) у співвідношенні 3:1:0,5. Пропарте приготовану землесуміш за температури 80 °C упродовж 4 годин. Це запобіжить сіямці від захворювання, як-от «чорна ніжка», за якої вражають і гинуть молоді сітківці. Насіння сейте поверхневе, зверху нічим не присипайте. Потрібна кількість насіння насипте на складений навпіл лист білого паперу і, легким постукуванням пальцем по ній, рівномірно висипайте насіння в намічені ряди або в розкидання. Уникайте посіїв. Насіння проростає на світлі (тільки не на прямому сонці). Водночас підтримуйте температуру приблизно 16-18 °C. Не допускайте пересихання верхнього шару землі — оскільки незначне висихання усуне всі сітківці. Поливи проводьте тільки крапельним способом! Щойно насіння проклюнеться, ємності з посівами помістіть якомога ближче до світла (але не на пряме сонце), і починайте потрохи їх провітрювати (прикрийте плівку), щоб поступово сіянці звикли до повітря. У сад розсаду висадіть у другій половині травня. Під час цвітіння видаляйте засохлі квіточки. Антуріум «Twinny full» вирізняється, більш ніж тривалим цвітінням, а все завдяки махровості квіток, які менш доступні для запилення комахами. Гібрид вирізняється високою стійкістю до засухи та вологих погодних умов.
Зробити замовлення можна в нашому інтернет-магазинка посадкового матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння Hem-Genetics |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 44,95 ₴



