Катарантус, суміш — барвінок, низькорослої однорічної рослини. Формує добре розгалужений компактний кущ. У саду рослина досягає заввишки 25-30 см, під час вирощування в горщиках — 15-20 см. Ширина куща 20-25 см. Квітки незвичайно яскраві, великі, у діаметрі до 7 см. Насіння на розсаду висівайте в лютому-марті. У відкритий ґрунт — наприкінці квітня-має. Дотримуйтеся відстані між рослинами 20-30 см. Цвітіння рясне та тривале, починається наприкінці квітня та триває до заморозків. Віддає перевагу теплим, сонячним ділянкам із пухким, родючим ґрунтом. Барвінок — ідеальна рослина для прикрашання клумб, лоджій, балконів і веранд. Має чудовий вигляд у підлогових кашпо та підвісних кошиках.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Барвінок |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,95 ₴


