Кореопсіс Золота Корона, 0,2 г Виробник: СЦ Hem Zaden (Гландія). Кореопсіс — однорічна невибаглива рослина, яка стане чудовою прикрасою вашої ділянки. Висота дорослої рослини 50 см і більше. Стебла прямі, сильно розгалужені, листя зелене, перистороздільні. Суцвіття — одиночні кошики, що складаються з язичкових і трубчастих квіток золотисто-жовтого кольору. Серединка квітки темно-бордова. Цвітіння пишне та рясне упродовж усього сезону, від середини літа до заморозків. Рослина невибаглива, але рясно цвіте на сонці.

Ґрунт має бути пухкою і помірно вологою, застою води не терпить. Насіння кореопсису висівайте на розсаду або безпосередньо в ґрунт у ранні терміни. У відкритий ґрунт розсаду висаджуйте після загрози зворотних заморозків, не раніше кінця травня. Насіння вже повністю підготовлене виробником до висівання та не потребує додаткового оброблення: замочування, пророщування та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Hem Zaden |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.2 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 16,16 ₴


