Карпатський дзвіночок зазвичай не вирощують через розсаду, посів проводять безпосередньо у відкритий ґрунт наприкінці квітня. Для посіву вибирають сухе місце з південним розташуванням та добре прогрітим ґрунтом.
Місце посадки. Дзвіночки люблять відкрите сонячне розташування, але без втрати декоративності переносять і часткове затінення. Багаторічник, вирощений із насіння, зацвітає у травні наступного року. Безперервне цвітіння продовжується до вересня.
Рослину не варто вирощувати на сирих та перезволожених ґрунтах, це призводить до втрати декоративності листя та зменшення кількості квітів.
Глибина посадки. Оптимальна глибина посадкової борозни - 1,5 см з інтервалом між рослинами 1-2 см, між рядами - 50 см. Пізніше густі посіви проріджують, залишаючи між рослинами 15-20 см. Зайву розсаду пересаджують на вільне місце клумби.
Догляд. Протягом літа дзвіночки потребують прополювання, а при відсутності дощу — регулярного зволоження ґрунту. У багаторічника відмінна опірність до хвороб та шкідників, тому не варто піддавати посадки обробці фунгіцидами та інсектицидами.
Для здоров'я рослин та красивого тривалого цвітіння важливий родючий ґрунт. Якщо земля клумби бідна на поживні речовини, потрібно підгодувати квіти органічними добривами або мінеральною сумішшю для квітучих багаторічників.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 23,95 ₴



