Посадку петунії у відкритий ґрунт потрібно проводити з другої декади травня по середину червня. Місце треба вибрати сонячне, безвітряне, з родючим ґрунтом.
Посадка:
-
перекопайте почву и полейте;
-
розрівняйте місце посадки;
-
насіння посівайте поверхнею землі;
-
зверху присипати ґрунтом не потрібно, інакше рослина може не прорости.
Насіння можна злегка притиснути зубочисткою в землю. Для зручності можете залишити зубочистки поруч із зернятами, щоб розуміти, де проростатиме.
З догляду знадобиться поливання в період активного росту та цвітіння, корисні прополка, розпушування й підживлення. Як добриво рекомендується застосовувати препарати з мінеральним складом.
Купити посадковий матеріал дешевий у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння петунії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,95 ₴


