Петунія - теплолюбна і світлолюбна рослина. Найкраще її вирощувати на родючих ґрунтах та сонячних ділянках. Тоді цвітіння буде яскравішим, пишнішим і довшим.
Посадка:
-
виберіть ділянку з суглинним, легким, пухким ґрунтом;
-
перекопайте місце посадки, очистіть від залишків інших рослин;
-
полийте землю та дайте підсохнути;
-
насіння сійте на поверхню ґрунту;
-
присипати зверху не потрібно, інакше не проросте.
Сіяти можна і в горщики, якщо збираєтесь вирощувати на балконі. Достатньо взяти місткість, насипати в неї родючий ґрунт (краще купити спеціальний у магазині) і посіяти на поверхню посадковий матеріал. Рекомендується зубочисткою трохи придавити насіння в горщик.
З догляду петунії потрібен полив. Кількість води слід контролювати, щоб не утворилося застою. Незайвими будуть прополювання, розпушування та підживлення мінеральними добривами.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Синій |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння петунії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 20,95 ₴



