Бегонія Шансон F1 ампельна, ванільно-жовта 129 Семена 10 гранулшт. Florium
20,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 701053
Висадка насіння ампельної бегонії - не складний і не трудомісткий процес. Заздалегідь підготовлені місткості заповнюють просіяною землею і зволожують. Після висівання необхідно накрити місткість плівкою або склом.
Час посадки. Кінець грудня - початок січня - найбільш сприятливий період для посіву насіння.
Місце посадки. У перший час після висадки насіння рослині необхідне хороше освітлення. У період активного росту і цвітіння бегонія прекрасно почуває себе на затінених територіях.
Глибина посадки. Висівають насіння поверхнево, накриваючи плівкою або склом.
Догляд. У бегонії мінімальні вимоги щодо догляду - необхідний помірний полив у міру сухості ґрунту. Краще забезпечити умови півтіні - так рослина буде відчувати себе комфортно.
Підживлення спеціальними комплексними добривами в період цвітіння сприятливо вплине на стан рослини. Бульби можна зберегти в стані спокою і висадити на наступний сезон.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 20,95 ₴


