

Бегонія Шансон F1 ампельна, мідна 130 Семена 10 гранулшт. Florium
16,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 701054
Насіння висаджують в неглибокі широкі місткості, накриваючи плівкою або склом. Ця рослина однорічна, але якщо зберегти бульби, можна пересадити рослину і на наступний сезон.
Час посадки. Посів насіння необхідно планувати на зимовий період. Друга декада грудня - перша декада січня будуть ідеальним часом для посіву.
Місце посадки. Місткості для посадки повинні бути наповнені просіяною землею, яку необхідно зволожити. Відразу ж після висадки бегонія вимагає багато світла. У період активного росту і цвітіння рослина краще почуває себе в півтіні.
Глибина посадки. Насіння необхідно висівати поверхнево. Під час висадки бульб на наступний сезон їх необхідно занурювати на глибину близько 5 см.
Догляд. У догляді бегонія невибаглива - потрібен лише помірний полив у міру сухості ґрунту. Варто уникати як пересихання ґрунту, так і застоїв води.
Рослина має високу опірність хворобам, тому не повинна завдати клопоту. Вона не стійка до низьких температур і призначена для вирощування в домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 16,95 ₴


