Насіння петунії ампельної сорту Даймонд Парпл F1, колір яскраво-рожевий, 10 шт в упаковці GreenMarket
Даймонд Парпл F1 - петунія ампельна. Однорічна рослина. Утворює квітучий каскад, що досягає в довжину 100 см. Квітки великі, діаметром 7-8 см, інтенсивно рожевого забарвлення. Цвіте рясно і тривало. Здатна швидко відновлюватися після дощу. Насіння на розсаду висівайте в лютому-березні. Сійте в розсадні ящики з легкою, просіяною ґрунтовою сумішшю. Насіння сійте поверхнево, накрийте склом або плівкою. Для проростання насінню потрібне світло. При температурі 20-22°С насіння проростає швидко, на 7-12 день. Цвіте протягом усього сезону, починаючи з травня і до заморозків. Рослина має високу стійкість до несприятливих погодних умов, світлолюбна, холодостійка і посухостійка. Не пошкоджується шкідниками. Висаджуйте їх скрізь, де виділяється їхній каскадний характер. Ідеально підходить для підвісних кашпо, балконних ящиків, садових ваз, для створення "квіткових дерев". Підходить для посадки на клумбах і квітниках, утворює квітучий килим.

Характеристики Петунія Даймонд Парпл F1:
- Кількість в упаковці 10 гранул
- Колір квітки/плоду Рожевий
- Глибина посадки 5 см
- Відстань 30 см
- Висота рослини 100 см
- Забарвлення листя Зелене
- Тип продукту Насіння
- Вологість ґрунту Помірно волога
- Умови поливу Помірний
- Діаметр квітки/плоду 5-10 см
- Країна походження Нідерланди
- Зона морозостійкості Зона 9-10
- Запах Так
- Період цвітіння старт травень
- Період цвітіння кінець жовтня
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Ботанічні характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Однорічні та багаторічні квіти, квітучі в рік посіву |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Час цвітіння | серпень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Основні | |
| Колір | Рожевий |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Петуния |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
- Ціна: 66,95 ₴



