У відкритий ґрунт целозію висівають наприкінці травня. Важливо вчасно прорідити сіянці, що підросли. Якщо планується контейнерне вирощування сорту, посів проводять 10-15 квітня в теплому приміщенні, розкладаючи по парі насіння в торф'яні стаканчики.
Час посадки. Блискуче перо висаджують у сад у травні, коли остаточно встановиться тепла погода. Між саджанцями витримують відстань 25-30 см.
Місце посадки. Оптимально вдалий вибір розташування для целозії – сонячне місце. Трав'янистий кущ погано переносить затінення, реагуючи на дефіцит освітлення витягнутими стеблами та блідим забарвленням пір'ястих суцвіть. Часто ці яскраво квітучі однорічники саджають уздовж доріжок як бордюрні рослини.
Глибина посадки. Оскільки насіння целозії дуже дрібне, його розташовують на поверхні вологого ґрунту, де воно швидко проростає. Висаджуючи місячну розсаду, потрібно стежити, щоб посадкові ямки відповідали діаметру кореневої системи молодих рослин.
Догляд. Целозії не люблять холоду та посухи, не переносять застою води в зоні коріння. Для росту та повноцінного цвітіння оптимально підходить родючий, добре дренований ґрунт.
Целозію слід поливати 2-3 рази на тиждень. Під час посухи можна зволожувати землю під квітами щодня, але слід пам'ятати, що вони не люблять переливу. Кущі потрібно підгодовувати комплексними добривами для квітучих рослин чи водяним настоєм органіки.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,02 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 22,95 ₴



