Оскільки в Україні пізня та холодна весна, вирощувати салат слід розсадним методом. Таким чином урожай буде багатшим і швидшим. Починати вирощувати розсаду можна на початку травня. Пересаджувати у відкритий ґрунт варто не раніше другої декади квітня. Земля повинна добре прогрітися.
Посадка:
-
перекопайте ділянку та внесіть органічні добрива;
-
розрівняйте поверхню землі;
-
створіть грядки за допомогою граблів;
-
зробіть смуги для посадки за допомогою ніжки лопати;
-
глибина ямок для посадки – 5 см;
-
притрусіть заглиблення землею.
Нові насадження рекомендується накрити плівкою для збереження необхідної температури повітря. У день посадки також варто рясно полити ділянку. Надалі потрібно провести проріджування листя для аерації. Салат “Фанлі” радуватиме смачним урожаєм до останніх літніх днів!
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Листові і черешкові овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 36,51 ₴



