Капуста цвітна Барселона F1, всесезонна 135 Семена 15шт. Florium
52,95 ₴
45,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 709050
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 15 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45,01 ₴


