

Насіння Томатів Колібрі F1 Червоний сливовидний ранній високорослий високоврожайний 10 насінин шт. GreenMarket
100,95 ₴
85,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 721041
Насіння Томатів Колібрі F1 Червоний сливовидний ранній високорослий високоврожайний 10 насінин шт. GreenMarket
Колібрі F1 - сливоподібний, ранній високорослий високоврожайний гібрид. Рослина індетермінантна. Технічна стиглість плодів настає на 67-70 днів з висадки розсади, 95-100 днів від дня появи сходів. Кущ добре облистяний, росте у два стебла. Плоди щільні, овально-сливовидні, однорідні, гладкі, насичено-червоного кольору, без зелених плям біля плодоніжки, внутрішнього стрижня і прожилок. Середня маса плодів 160-170 г. Розмір плоду 3-3,5 см. Плоди зібрані в китиці, по 8-10 штук. М'якоть плодів м'ясиста, з відмінним солодко-кислим смаком. Підходять для приготування салатів, консервування і томатної пасти. Гібрид Колібрі F1 дає стабільний урожай, у догляді невимогливий. Плоди ідеальні для транспортування, товарний вигляд зберігають протягом місяця. Гібрид рекомендується для вирощування в теплицях і відкритому ґрунті. Даний гібрид підходить для вирощування в усіх ґрунтово-кліматичних умовах України. Вирощувати томат Картьє F1 можна розсадним способом або посівом насіння у відкритий ґрунт. Норма висіву - 25 тис. / га. Віддає перевагу рости на багатих органічними речовинами ґрунтах. Гібрид відмінно переносить спеку. Для отримання ранньої продукції рекомендуємо вирощувати помідори розсадним способом. Для томата придатні неважкі, високородючі ґрунти. На розсаду насіння висівають у березні на глибину 2-3 см. До сходів насіння підтримуйте температуру в межах 20-25°С, після появи перших сходів температуру знижують до 10-15 вдень і 8-10°С вночі протягом 5-7 днів. Потім підтримуйте температуру в хмарну погоду 15-18°С, а в сонячну - 20-25°С вдень і близько 8-12 вночі. Пікіровка - у фазі 1-2 справжніх листків. Розсаду підживлюють 2-3 рази повним добривом. За 7-10 днів перед висадкою розсади у відкритий ґрунт її починають загартовувати. Гібрид стійкий до хвороб (вертицильозу, фузаріозного в'янення, мозаїки томатів і нематоди). Толерантний до сонячних опіків. У відкритий ґрунт міцну розсаду висаджуйте після загрози поворотних заморозків. Насіння вже повністю підготовлене виробником до висіву і не потребує додаткової обробки: замочування, пророщування тощо.
Посев. Насіння помідорів не вимагає попередньої обробки, але якщо вимочувати їх у теплій воді впродовж 12 годин, то воно швидше проросте. Томати дуже вимогливі до ґрунту. Для ранніх сортів підходять легкі, теплі та водопроникні, для пізніх сортів — важчі ґрунти та теж водопроникні. Крім того, ґрунти мають бути родючими. Потреба в поживних речовинах у ранньому віці невелика, але в період плодоносіння різко зростає. Томати люблять високу температуру. Для пророщування насіння томатів необхідна температура 18-22 °C. За низької температури вони не проростають, а за високої — гірше розвиваються. Тому насіння висівають у теплицях, мінітеплицях, парниках або в лотки для розсади в кімнаті. Оптимальний період для посіву: початок або середина лютого для раннього виробництва помідорів (розсаду пікують), середина березня — для середньораннього виробництва (розсаду не пікують) і кінець травня — для пізнього виробництва (розсаду не пікують). Насіння висіває рядками. Норма висівки для непікованої розсади — не більш ніж 2 г/м2, для пікованої розсади — по 2-3 г/м2
Догляд та пікрування. Упродовж першого тижня доходів насіння необхідно підтримувати температуру 20-25 °C, а після появи перших спрацьовувань температуру знижують. Удень вона має бути 10-15 °C, а вночі приблизно 8-10 °C. Залежно від температури, насіння має прорости впродовж 10 днів. Раннє розстаду не потребує частих поливів. Коли утворюються перші 2 справжні аркуші розсаду, пікують у напівтеплий парник у ґрунт на відстані 10 × 10 см або в горщики. Парникова розсада дуже чутлива до низьких температур, тому перед посадкою в ґрунт її потрібно попередньо загартувати, тобто поступово привчити до умов зовнішнього середовища. Під час потепління погоди розсаду виносять на свіже повітря (якщо вона вирощується в кімнаті) або підіймають укриття (якщо вона вирощується в парнику). Також поступово зменшують поливання і розсаду злегка підсушують у продовженні декількох днів перед посадкою. Загартована розсада має темно-зелене забарвлення й товстий виріб. Розсада томатів може сильно витягатися. Вона стане блідо-зеленою й має довгий і тонкий виріб. Причинами витягування є загущення посівів, висока температура та висока вологість, недостатнє освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Культура | Томат |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Томати овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 насінин |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 85,81 ₴



