


Голландська троянда сорту Pink Musimara яскраво-рожева, саджанець 1шт для посадки в ґрунт, рясно квітуча, плетиста
179,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 512135
Голландська троянда сорту Pink Musimara яскраво-рожева, саджанець 1шт для посадки в ґрунт, рясно квітуча, плетиста
Троянда Pink Musimara (Climbing Rose, Large-Flowered Climber, Modern Rose 'Pink Musimara'). Чарівний сорт з розплідника Декоплант, який відноситься до Клаймерів. Оригінатор: невідомий. Але, ймовірно, він був виведений у Голландії в 1985 році.
Зовнішній вигляд і аромат:
Ця ексклюзивна троянда добре підходить для шпалерних конструкцій, обелісків або альтанок. Ефектна рясноквітуча плетиста троянда з довгими гнучкими пагонами не залишить байдужими нікого! Її квітки - великого розміру, напівмахрові, складаються з 17-25 пелюсток. Вони зібрані в китиці по 2-3 штуки. Їхній колір - яскравий рожево-фіолетовий. Бутони ніжно-малинового кольору. Пелюстки досить довгі, хвилеподібні. Розмір квітки - близько 10 см у діаметрі. Квітки виділяють легкий неповторний аромат. Листя глянцеве, шкірясте, темно-зеленого кольору. Кущ потужний, прямостоячий, гіллястий.
Pink Musimara - повторно квітучий сорт. Цвіте пишно і рясно. Місцезнаходження - повне сонце. Морозостійкість висока. Стійкий до грибкових захворювань, особливо до борошнистої роси і чорної плямистості. Висота рослини - близько 200 см, а ширина - близько 90 см. Період цвітіння - червень - жовтень.
Увага! Поставляється як саджанець з відкритою кореневою системою, загорнутою в поліетилен.

Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні та восени. Обираючи місце для троянди - врахуйте, що вона полюбляє відкриті сонячні місця, родючий, добре удобрений ґрунт і свіже повітря. Не переносить надмірної вологості і місць з високим заляганням ґрунтових вод. Місце, де будуть рости троянди, потрібно підготувати заздалегідь, якщо троянди будете садити навесні - посадкові ямки підготуйте з осені, якщо восени - навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, в ямку насипають суміш із перегною і землі. Саджанець розміщують так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище ґрунту (на 1-2 см). Коріння присипають ґрунтом, поливають, а лунки мульчують перегноєм або торфом. Відстань між трояндами має бути не менше 30 см, а між рядами - не менше 90 см.
Догляд. Внесення добрив і підживлення обов'язкові. Потребує прищіпки, прийомів з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп.
На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квітки, листя і недозрілі верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчею. Пагони ремонтантних троянд пригинають до землі і закривають хвойним гіллям, пагони в'юнких троянд укладають на гілля, вкривають утеплювальними матеріалами (толь, руберойд, інколи - гноєм).
Навесні як тільки потеплішає не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Початок цвітіння | Травень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Плетисті троянди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 200 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Dekoplant |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 179,95 ₴


