
Кріп Мамонт Виробник: Satex (Німеччина). Среднеранний сорт. Вегетаційний період становить приблизно 40 днів від появи сходів, а на спеції — становить 75-80 днів. Вирізняється бурхливим зростом і сильними кущами. Підходить для вирощування як у відкритому ґрунті, так і в теплицях. Прикрап вирощують для отримання зелені впродовж усього періоду вегетації. Технічна стиглість (добірка зелені) настає на 30-35 день після появи виходів. Розетка листя сильно розсічена, соковита, темно-зелена із ізим відтінком. Висота дорослої рослини 70 см. Укроп можна вирощувати як весняну та осінню культуру. Використовуючи конвеєрний метод через кожні 2-3 тижні, можна отримувати свіжу зелень упродовж усього періоду вегетації. Листя велике та пухнасте. Парасольки кропу використовують для консервації та засолювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Satimex |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Кріп |
| Вага упаковки | 2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Вид | Насіння кропу |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 16,95 ₴



