Посів насіння проводять на розсаду в лютому-березні або у відкритий ґрунт у квітні-травні. Ґрунт слід вибирати відпочилий, удобрений або поживний від природи. Розташування може бути абсолютно різним. Але слід врахувати, що при висадженні рослини на рівному сонячному майданчику плоди дозрівають швидше і набувають більших розмірів, ніж овочі, що ростуть у півтіні.
Оскільки кабачок схильний до плетіння, бажано забезпечити йому опору або великий майданчик для зростання землі. Ця плідна рослина любить помірну вологість ґрунту і не переносить посуху. Кабачок Немо чуйний до підгодівлі та обробки землі. Після збирання всього врожаю рослину видаляють разом із корінням.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Ранні кабачки |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 насінин |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,95 ₴


