Посадка. Лілії-Мартагони, або лісові лілії підійдуть для тінистого куточка саду. Ґрунт для посадки повинен бути легким, пухким. Не люблять кислих ґрунтів, на відміну від інших лілій. Тому перед посадкою вносять деревну золу або вапняк (200-500 г на 1 м2). Цибулини висаджують на глибину близько 20 см. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. Дуже зимостійкі та практично не хворіють на відміну від багатьох інших лілій. Не люблять пересадки. Не рекомендується мульчувати тирсою і торфом, тільки листям. Дуже важливим є правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботрітіс).
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Видові лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 80-180 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴





