Для сальвії Блустедер (синя) підійде родючий, піщаний, легкий ґрунт. Краще, якщо земля буде збагачена гумусом або вапном. Оскільки рослина теплолюбна, зону варто вибирати на сонячній стороні.
Посадка:
-
перекопайте землю;
-
удобрить ґрунт органікою (перегінне);
-
розрівняйте місце посадки та полейте;
-
Зробіть лунки глибиною приблизно 5 см;
-
на дно покладіть насіння;
-
засипайте посадковий матеріал землею;
-
ущільніть зверху та знову полейте.
Сприятливо на сальвії відбиваються полив, розпушування й підживлення добривами на мінеральній основі. Період цвітіння — серпень-сентябр.
Замовити садові рослини гуртом Ви можете на сайті Флоріум.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння Hem Zaden |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,95 ₴


