Посів. Столові буряки дуже вимогливі до тепла. Оптимальна t для їх розвитку 15-23°C. Якщо регулярно поливати, а t° повітря підвищена, то коренеплід дає дуже високий урожай. При t° 5-6°C насіння починає проростати. Невеликі сходи при зниженні t° до 4°C морозу ушкоджуються. Буряк вимогливий до світла, не особливо вимогливий до вологи, але не слід допускати пересихання ґрунту. Буряк висівайте в березні, квітні та на початку червня. Посів проводять рядовим способом, на відстань 20-25 см між рядами, при глибині загортання у 2 - 3 см.
Догляд. Буряк необхідно проріджувати. Посіви прополюють коли у рослин розвинуться 3-4 справжні листки, залишаючи відстань між рослинами в 10-12 см. Розпушування, у посуху – полив.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для соління |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 14,95 ₴


