Посадка. Бузок - світлолюбна рослина (в тіні цвіте менш рясно). Посадку здійснюють навесні до розпускання грунту, і в кінці серпня - вересні. Відстань між рослинами 2-3м. Посадкову яму викопують глибиною і шириною 0,5 м. В яму додати компост, перегній, торф або родючу землю. Засипте землею по кореневу шийку (прищеплене рослина), або заглибити в землю на 5 см - кореневласних бузок. Полийте, замульчуйте.
Догляд. У посушливе літо поливайте (при жаркій погоді не гине, але може втратити декоративність). Зимостійка рослина. Потребує щорічного підрізування та прочищення крони, видаленнія порослі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Бузок |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,95 ₴




