Декоративну цибулю висаджують у відкритий ґрунт, дотримуючись нескладних правил і рекомендацій. Попри свої ефектні дані, рослину дуже легко виростити, тому вона є привабливою як для досвідчених квітникарів, так і для новачків.
Час посадки. Висаджують цибулини в осінній період, в середині вересня - початку жовтня.
Місце посадки. Для посадки цибулин потрібно вибрати сонячне місце з добре дренованим пухким ґрунтом. Особливих вимог до якості ґрунту немає, але алліуми добре ростуть на піщаних, нейтральних ґрунтах.
Глибина посадки. При посадці цибулину рекомендується занурювати не більше, ніж на глибину, рівну двом її висотам. Як правило, це становить близько 15 см.
Догляд. Алліум Summer Drummer вимагає мінімальних зусиль в догляді. Полив потрібен тільки в умовах сильної посухи. Прополювання і розпушування ґрунту навколо рослини будуть сприятливо впливати на її стан.
Рослина стійка до хвороб та морозів. Зиму переносить з легким укриттям. На період спокою може бути рекомендоване викопування цибулин і зберігання їх в темному прохолодному місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиумы круглоголові |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 110-120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
- Ціна: 33,95 ₴





