Посадка. Надає перевагу напівзатіненим місцям. Проліски воліють пухким ґрунтом, до складу якого входить багата органікою ґрунт, листовий перегній. У садовий ґрунт для посадки по можливості додайте лісового ґрунту з корою і листям. Ґрунт повинна бути трохи вологою. Не можна допускати застою води. Ґрунт повинна бути легкою, і щоб добре пропускала воду. Глибина посадки не повинна бути більше ніж на 5-6 см. А ось відстань між квітками слід залишати трохи більше, близько 10 см.
Доглядong>. Удобрювати необхідно мінеральними речовинами: калієм, фосфором і азотом. Восени краще удобрювати гранульованими або повільно розчиняється добривами, а навесні рідкими. Проліски можна і не удобрювати, але в цьому випадку рослина буде слабким, цвітіння - не таким пишним. Поливати в посуху. На одному місці проліска може рости більше 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 6/7 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
- Ціна: 47,95 ₴



