

Саджанці троянди Crazy Fashion Нірп 1шт. в упаковці від GreenMarket, великі бутони яскраво-рожевого кольору
179,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 512236
Саджанці троянди Crazy Fashion Нірп 1шт. в упаковці від GreenMarket, великі бутони яскраво-рожевого кольору
Nirp Crazy Fashion (Hybrid Tea 'Crazy Fashion'). Новинка! Троянда з великими квітками і запаморочливим ароматом. Належить до групи Чайно-гібридні троянди. Вона була виведена в 2010 році. Оригінатор: NIRP International (France).
Цей сорт легко впізнати: у відкритих густомахрових квіток привабливі пелюстки червоно-білого (точніше насичено-малинового і світло-рожевого) кольору. Тому вона заслуговує на чільне місце в саду. Кожна квітка розетковидної форми з високим центром. Вона має по 17-40 пелюсток. Аромат квіток - інтенсивний рожевий з фруктовими нотками. Розмір квітки - 13 см у діаметрі. Листя глянцеве, темно - зелене листя. Висота рослини до 100 см, а ширина - 80-100 см. Прекрасна запашна троянда ідеальна для створення букетів. Цвіте повторними хвилями протягом сезону, з червня по жовтень. Стійка до хвороб, вона житиме довго.
Сорт 'Crazy Fashion' може використовуватися для квітників і бордюрів, зрізання. Красиво поєднується з лавандою. Місцезнаходження: повне сонце або півтінь. Щільність посадки: 3-4 рослини на 1 кв.м. Також ця троянда може бути посаджена в горщики, щоб прикрасити терасу або балкон.
Чайно-гібридні троянди користуються найбільшою популярністю. Вони є ідеалом троянди. Кожен сорт має квітки, які являють собою витвір мистецтва. А все завдяки подовженим бутонам з гострою верхівкою, численним оксамитовим або атласним пелюсткам, які акуратно загнуті по краях. Чайно-гібридні сорти є одними з найвідоміших і найпопулярніших зрізаних квітів. Вони відомі своєю довгою ніжкою, елегантністю і класичною архітектурою. Їхні вертикально зростаючі стебла увінчуються великими квітками. Ця троянда має широку барвисту палітру.
Перед посадкою обов'язково зніміть віск з кінців гілок (за його наявності)! Також кінці гілок, які перебували під восковим покривом, укоротіть на 1-2 см секатором.

Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні та восени. Обираючи місце для троянди - врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючий, добре удобрений ґрунт і свіже повітря. Не переносить надмірної вологості і місць з високим заляганням ґрунтових вод. Місце, де будуть рости троянди, потрібно підготувати заздалегідь, якщо троянди будете садити навесні - посадкові ямки підготуйте з осені, якщо восени - навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, в ямку насипають суміш із перегною і землі. Саджанець розміщують так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище ґрунту (на 1-2 см). Коріння присипають ґрунтом, поливають, а лунки мульчують перегноєм або торфом. Відстань між трояндами має бути не менше 30 см, а між рядами - не менше 90 см.
Догляд. Внесення добрив і підживлення обов'язкові. Потребує прищіпки, прийомів з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп.
На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квітки, листя і недозрілі верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчею. Пагони ремонтантних троянд пригинають до землі і закривають хвойним гіллям, пагони в'юнких троянд укладають на гілля, вкривають утеплювальними матеріалами (толь, руберойд, інколи - гноєм).
Навесні як тільки потеплішає не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Серпень |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Троянди Ропару |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 30-40 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | червень |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 20 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | NIRP |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 179,95 ₴


