Для посадки брусниці потрібно вибрати сонячну ділянку, бажано без сильних поривів вітру і протягів. Ґрунт підійде легкий, суглинний, з кислою реакцією.
Посадка:
-
викопайте ямку глибиною 10 сантиметрів;
-
покладіть на дно суміш з торфу і крупнистого піску;
-
посадіть саджанець разом із земляною грудкою;
-
засипте місце, що залишилося родючим ґрунтом.
Висаджування найкраще проводити в другій декаді квітня. Після посадки саджанець потрібно полити та замульчувати. В ролі мульчі можна використовувати хвойний опад, сфагнум.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Колір | Червоний |
| Колір плоду | Червоний |
| Тип продукції | Саджанці |
| Сорт/Гібрид | Брусниця корал |
| Життєва форма | Плодові чагарники |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Брусниця |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Засухостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,95 ₴




