Петунія Софистика F1, суміш Блекбері і Лайм Грін Семена 5шт. Florium
38,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 726249
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Детальний асортимент |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,95 ₴


