Брусницю Руно Белянське потрібно висаджувати пізньої осені на добре освітленій і захищеній від вітру ділянці. Рослина віддає перевагу кислому ґрунту з хорошою повітропроникністю. Брусниця добре росте на торф'яному ґрунті.
Посадка:
-
підготуйте поглиблення близько 10 сантиметрів;
-
покладіть на дно ґрунтову суміш (торф, пісок, хвойний опад, тирса);
-
посадіть саджанець з грудкою землі;
-
розправте коріння посадкового матеріалу;
-
засипте ямку землею.
Відразу після посадки нову рослину необхідно полити та замульчувати корою хвої.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сорт/Гібрид | Брусника Руно Белявское |
| Тип продукції | Саджанці |
| Життєва форма | Плодові чагарники |
| Колір плоду | Червоний |
| Країна виробник | Україна |
| Ботанічні характеристики | |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Вид | Брусниця |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Висота рослини | 35 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Частий |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,95 ₴



