Насіння висівають з лютого по квітень. Закладають їх на поверхні ґрунту, злегка вдавлюючи у вологий компост. Як посадковий контейнера беруть горщики, ящички або лотки. Злегка покривають насіння тонким шаром вермикуліту (шляхом розбризкування). Ємності містять теплому місці, при температурі між 21-25 ° C. Після посіву, не виключають світло, оскільки он допомагає проростанню. Тримайте поверхню ґрунту вологою, але не заболочений; проростання насіння зазвичай займає 10-21 днів.
Розсаду заввишки близько 7,5 см пересаджують в горщики, підвісні кошики, балконні ящики. Роблять це в травні-червні. Їй дають поступово акліматизуватися до зовнішніх умов протягом декількох тижнів перед посадкою на відкритому повітрі (після того, як мине ризику поворотних заморозків). Відстань при посадці між рослинами повинна становити 30 см один від одного.
Зробити замовлення за приємною ціною можна у нашому інтернет-магазині посадкового матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Петунія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Бордовий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Детальний асортимент |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 24,95 ₴



