Ґрунт повинен бути глинистим або дерновим, зі слабким кислим середовищем. Якщо ґрунт щільний, то його слід перекопати, таким чином ґрунт стане більш пористим. У посадкову яму не можна вносити гній, оскільки це може призвести до розвитку грибкових захворювань. Дренування ґрунту в посадковій лунці необхідно провести обов'язково.
Час посадки. Рекомендується висаджувати лілії Red Velvet в ґрунт восени, щоб до весни рослина вкоренилася. Якщо ж ви придбали даний сорт на початку весни й дуже хочете його посадити, то можете зробити це і навесні.
Місце посадки. Червона лілія любить ділянки, залиті сонцем, але бажано, щоб вона приймала сонячні ванни не весь день, а тільки першу половину дня. Рослина із задоволенням буде рости вздовж парканів або поруч з кущами та деревами, які будуть її злегка притіняти.
Глибина посадки. Цибулини варто висаджувати в яму глибиною 8 - 15 см. Не варто забувати й про відстань між посадковими лунками, яка повинна бути близько 20 см.
Догляд. При погіршенні цвітіння і зменшенні розміру квітки варто зробити її пересадку. Вона здійснюється за допомогою ділення гнізда цибулини на окремі цибулинки. При посадці рослину варто підгодувати калійними та фосфорними добривами, що дасть хороший поштовх для зростання, цвітіння і зимівлі. Ви не зможете пройти повз красу цієї квітки в саду.
В нашому інтернет магазині можна купити тигрові лілії.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Висота дорослої рослини | 130 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Червоний |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Тигрові лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-130 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 87,95 ₴





