

Троянда Morsdag White Біла Білий, бежевий, кремовий Саженці 1 шт. GreenMarket
179,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 512278
Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні та восени. Вибираючи місце для троянди — врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючу, добре підібрану ґрунт, і свіже повітря. Не переносить надмірної вологості та місць із високим залиганям ґрунтових вод. Місце, де ростимуть троянди, потрібно підготує заздалегідь, якщо троянди садитимете навесні — посадкові ямки підготуйте з осені, якщо восени — навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, у ямку насипають суміш із перегною та землі. Саженець розмішають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище ґрунту (на 1-2 см). Коріння присипають ґрунтом, поливають, а лунки мульчують перегною або торфом. Відстань між трояндами має бути не менш ніж 30 см, а між рядами — не менш ніж 90 см.
Догляд. Внесення добрив і підживлення обов'язкові. Потрібен у прищипці, приймання з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підвоєння.
На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою. Втечі ремонтантних троянд пригинають до землі та закривають хвойним лапником, пагони плетистих троянд укладають на лапник, покривають утеплювальними матеріалами (толь, рубероїд іноді — гною).
Навесні щойно попльє не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Dekoplant |
| Вид | Троянди Декоплант |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-70 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 179,95 ₴


