Орнітогалум White Trophy вирощують як у відкритому ґрунті, так і в якості горшкової рослини. Для висадки краще вибрати простору територію, на якій рослина зможе повною мірою показати свою красу.
Час посадки. Цибулини висаджують восени, у вересні-жовтні.
Місце посадки. Рослина добре росте в сонячних і тінистих умовах.Ґрунт повинен бути пухким, добре дренованим. Особливих вимог до складу ґрунту немає.
Глибина посадки. Цибулини Орнітогалуму невеликі, відповідно, висаджувати їх потрібно неглибоко - на глибину близько 5 см.
Догляд. Орнітогалум White Trophy вважається невибагливою рослиною. Їй не потрібні підгодівлі та регулярні поливи. Поливати рослину потрібно тільки в умовах сильної посухи.
Рослина вимагає пересадки кожні 3-4 роки. На зиму в снігових регіонах не зажадає укриття. В умовах відсутності снігового покриття квітку необхідно додатково вкривати ялиновим гіллям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Орнитогалум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 7-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 33,95 ₴



