Великоквітковий алліум прекрасний у будь-яких комбінаціях. Ним можна прикрасити доріжки, клумби з високими квітами, а також посадки з низькими рослинами.
Час посадки. Цибулини висаджують в ґрунт з настанням осені. Посадка може тривати до настання стійких холодів.
Місце посадки. Алліуму необхідні не тільки людські погляди, а й увагу сонця. Розміщуючи рослину під сонцем, також важливо звернути увагу на дренаж, поживність і легкість ґрунту.
Глибина посадки. Цибулини висаджують на глибину від 10 см
Догляд. Білосніжні хмари довше зберігають свою красу і свіжість, якщо рослині забезпечені постійні поливи. Поливати алліум необхідно невеликою кількістю води, щоб уникнути застоїв вологи. Кожне викопування сорту повинне супроводжуватися фунгіцидною обробкою, яка вбереже рослину від гнилі. Пересаджувати на нове місце сорт Nigrum не рідше, ніж раз на 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 65-80 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 62,95 ₴





