Якщо ви живете в м'якому кліматі, насіння можна посіяти взимку, але якщо у вас суворі умови, краще залишити посів до середини квітня — початку травня.
Насамперед потрібно перекопати ґрунт, розпушити та добре зволожити, також можна внести деревну золу або мінеральні добрива. Перед посівом потрібно зробити в землі не дуже глибокі борозенки на відстані 20-25 см один від одного. Для того, щоб насіння не хворіло, перед посадкою їх витримують у розчині марганцовки приблизно пів години. Якщо висадка відбувається у квітні, землю найкраще попередньо полити гарячою водою, а зверху насіння накрити плівкою. У майні всі ці правила не потрібні. Приблизно через 2 тижні після посіву з'являться виходи. Якщо ви ретельно стежитимете за поливанням і розпушуватимете землю, вже до середини літа на клумбах з'являться милі дзвіночки.
Купити посадковий матеріал дешевий у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Рід рослини | Годеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Годеция |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 45-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Двоколірний |
- Ціна: 18,95 ₴



