Вирощують бегонію з насіння. Їх посів виробляють в легкий родючий стерильний ґрунт, добре обприскують водою з розпилювача і накривають прозорою плівкою. У відкритий ґрунт саджанці висаджують, коли стабілізуються плюсові температури. Важливо регулювати полив, щоб розсада не пересохла. Бегонія не складна у вирощуванні, стійко переносить сонце і негоду.
Час посадки. У ґрунт сіють насіння з середини січня і до березня. У відкритий ґрунт саджанці висаджують у квітні-травні, коли на ґрунті не буде заморозків. Час посадки залежить від регіону.
Місце посадки. Рослина теплолюбна, тому її варто висаджувати на сонячній ділянці. Півтінь теж підійде для вирощування квітки.
Глибина посадки. Насіння висівають на поверхню ґрунту і не присипають його землею. Саджанці у відкритий ґрунт поглиблюють приблизно на 5 см, оскільки у рослини не глибока коренева система.
Догляд. Для бегонії Копакабана F1 важливий своєчасний і регулярний полив, головне - не заливати рослину. Після посадки є сенс мульчувати навколо неї ґрунт, щоб менше займатися прополюванням бур'яну. Якщо рослині вистачає поживних речовин, і вона має здоровий вигляд, добривами можна й не підгодовувати.
У період вирощування розсади добрива вносять в ґрунт через кожні два тижні, поки не пересадять у відкритий ґрунт. Восени рослину викопують. Можна пересадити її в горщик і занести на холодний період в будинок - так ви отримаєте багаторічну рослину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 35 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 32,90 ₴




