Кріп Грибовський - невибаглива у вирощуванні рослина, тому багато часу їй приділяти не доведеться. Цей сорт варто висаджувати у відкритий ґрунт у квітні-травні залежно від добових коливань температури на вулиці. Можна висаджувати під зиму. Такий кріп має добрий імунітет проти грибкових захворювань. Даний сорт можна висаджувати не тільки у відкритий ґрунт, а також вирощувати у теплиці чи домашніх умовах.
Для посадки насіння кропу варто вибирати чорнозем, ґрунт повинен бути поживним і не забитим. Можна використовувати для посадки легкі суглинки, але перед посадкою варто внести перегній. Ґрунт не повинен бути кислим, інакше рослина буде погано рости.
Місце для посадки Грибовського слід обирати сонячне та тепле, без протягів. Сусідами рослини не повинні бути морква та селера, оскільки вони сприяють розвитку хвороб. Дозволено рости поруч помідорів, бобових або огірків.
Для посадки насіння кропу варто попередньо замочити на тканині або марлі у воді приблизно на три доби. Воду варто замінити за цей період близько п'яти разів. Перед посадкою насіння підсушують, щоб їх зручно було висівати.
Для посіву насіння роблять ряди, інтервал між якими становить 20 см. Насіння поглиблюють на 2 см. Перед посівом насіння ґрунт поливають, після посадки цього робити не потрібно. При вирощуванні кропу Грибовського йому потрібно забезпечити стабільний полив, особливо у спекотні дні. Також можна вносити фосфорні або калійні добрива, якщо ґрунт бідний на поживні речовини.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Посадковий |
| Культура | Кріп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння приправ |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 27,95 ₴





