


Ірис Hollandica Discovery Purple Фіолетовий Луковиці 5 шт. Florium
55,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 209044
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка. голландські іриси — лукові багаторічні рослини з екзотичними й елегантними кольорами. Рослить на вологих родючих ґрунтах. Луковички висаджують на глибину 8-10 см, відстані — 13 см одна від одної. Після саджання ґрунт мульчують. Іриси можуть також вирощуватися в контейнері. Час посадки — весна.
Догляд. Дуже витривалі. Ґрунт має бути вологим упродовж усього періоду вегетації. Рекомендується пересаджувати що 3 роки. Після цвітіння листя обрізають до 15 см. Іриси ідеальні для зрізання. Їх можна вирощувати як однорічні рослини, щорічно викопуючи цибулини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Голландські іриси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 50-75 см |
| Глибина посадки | 8-10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/9 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55,95 ₴


