Насіння висівають з лютого по квітень. Закладають їх на поверхні ґрунту, злегка вдавлюючи у вологий компост. Як посадковий контейнера беруть горщики, ящички або лотки. Злегка покривають насіння тонким шаром вермикуліту (шляхом розбризкування). Ємності містять теплому місці, при температурі між 21-25 ° C. Після посіву, не виключають світло, оскільки він допомагає проростанню. Тримайте поверхню ґрунту вологою, але не заболоченою; проростання насіння зазвичай займає 10-21 днів.
Розсаду заввишки близько 7,5 см пересаджують в горщики, підвісні кошики, балконні ящики. Роблять це в травні-червні. Їй дають поступово акліматизуватися до зовнішніх умов протягом декількох тижнів перед посадкою на відкритому повітрі (після того, як мине ризику поворотних заморозків). Відстань при посадці між рослинами повинна становити 25-30 см одна від одної.
Зробити замовлення за приємною ціною можна у нашому інтернет-магазині посадкового матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння петунії |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-35 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 гранул |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 20,95 ₴



