


Гіацинт Apricot Passion Східний Білий, бежевий, кремовий, Рожева Луковиця 1 шт. GreenMarket
119,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212054
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка. Гіацинти можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в контейнери. У відкритому ґрунті вони віддають перевагу рости на родючих, добре дренованих ґрунтах, але не кислих. Місце для саджання вибирають сонячну або легку тінь, захищену від вітру. Перед посадкою вносять органічні та мінеральні добрива. Луковиці висаджують у вересні-начадне жовтня. Глибина посадки, залежно від розміру цибулини, має становити 10-15 см, відстань між цибулинами — 15-20 см.
Зверніть увагу, що великі цибулини призначені для виганяння, а цибулини середнього розміру — для вирощування у відкритому ґрунті. Гіацинти, які вирощені з цибулин середнього розміру, більш стійкі до несприятливих погодних умов.
Під час саджання в контейнери, гіацинтам потрібно забезпечити гарний дренаж. Контейнери мають мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землісуміш готують із дернової, компостної землі, піску або торфу. Ємності підбирають так, щоб цибулині було «тесно» тобто діаметр горщика вибирають на кілька см більше, ніж розмір цибулини.
Гіацинти надають найбільшу цікавість для зимової виганки. Луковиці вибирають великі і здорові (понад 5 см у діаметрі), їх висаджують у горщики або спеціальні ємності для гіацинтів. Для проростання цибулин потрібне прохолодне та темне місце. Після появи листя гіацинти переносять у прохолодне тінисте приміщення, після появи суцвіття — у світле приміщення. Після цвітіння цибулини висаджують у відкритий ґрунт.
Догляд. Луковиці гіацинтів можна залишити зимувати в землі, але краще викопати після відцвітання и зберігати до осінніх посадок. Після цвітіння, суцвіття гіацинтів зрізають, а листя залишають. Листя «живитиме» цибулину. Після засихання листя, на початку літа, цибулини викопують, сушать і зберігають у торфі або тирсах у сухому приміщенні. Без викопки, на одному місці можуть рости до 3 років.
Поливати гіацинти потрібно в період активного росту, приблизно двічі на тиждень. Гіацинти не переносять зайвої вологи. Не можна допускати пересихання ґрунту. Гіркувальні гіацинти потребують регулярних підживлень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гіацинти садові |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119,95 ₴


