Посадка дивної рослини, яка здатне в кінці цвітіння подарувати насіння, нескладна. Дотримуючись порад по висадці цибулин, вже в першу весну можна насолоджуватися темно-пурпуровими чубчиками алліума.
Час посадки. Час для посадки алліума Forelock обмежена осіннім періодом. Але висаджувати цибулини у відкритий ґрунт можна аж до настання перших заморозків.
Місце посадки. Для рослини не має значення тип ґрунту і кількість сонячного світла. Її можна розмістити як в півтіні, так і під сонцем, але ґрунт обов'язково повинен бути родючим.
Глибина посадки. Середня глибина лунки для посадки - 15-20 см. Але основним орієнтиром залишається висота цибулини алліума. Глибина лунки повинна в три рази перевищувати її.
Догляд. Догляд за алліумом Forelock неважкий. Головне, щоб рослина отримувала достатньо корисних речовин, а земля була вологою. Полив проводиться тільки після повного висихання ґрунту, проте не слід заливати рослину, оскільки декоративна цибуля не любить застої води.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бордовий, Червоний |
- Ціна: 163,95 ₴





